Kalendarz Pirelli 2013. Zobacz zdjęcia pięknych kobiet

Opublikowano pierwsze zdjęcia z sesji fotograficznej do najnowszej edycji słynnego Kalendarza Pirelli.
Kalendarz Pirelii 2013
Adriana Lima z Brazylii. Współpracuje z programem Globalna Inicjatywa Billa Clintona na Haiti. Do kalendarza pozowała, będąc w ciąży.

fot. Fot. Alessandro Scotti

  • Kalendarz Pirelii 2013
  • Kalendarz Pirelli 2013
  • Kalendarz Pirelli 2013
  • Kalendarz Pirelii 2013

Nie ma golizny, są kobiety z pasją. Bohaterkami Kalendarza Pirelli 2013 są panie zaangażowane w projekty pomocy humanitarnej i wspierające organizacje pozarządowe. Dziś pokazujemy pierwsze zdjęcia, zrobione za kulisami sesji fotograficznej.

Zobacz też: Wybory miss zlotu fanów VW Golfa - zobacz zdjęcia ładnych dziewczyn

W tym roku mistrzem jest fotograf Steve McCurry. Modelkami są kobiety zaangażowane w pomoc ludziom dotkniętym przez los. 

Plenerem do edycji 2013 są krajobrazy brazylijskiej metropolii Rio de Janeiro. Steve McCurry podkreśla, że chce pokazać na zdjęciach nie tylko piękno kobiecego ciała.

Zobacz też: Modelki na salonie samochodowym w Genewie - zobacz zdjęcia pięknych kobiet

Wśród zaproszonych do sesji pań znalazła się min. Sonia Braga z Brazylii. Jest współzałożycielką fundacji na rzecz sztuki Hispanic Foundation for the Arts. Z kolei Marisa Monte z Brazylii śpiewem wspiera walkę z AIDS/HIV. Natomiast Petra Nemcova z Czech po tym jak przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 r., powołała do życia fundusz Happy Hearts Fund, którego celem jest niesienie pomocy dzieciom, poszkodowanym przez katastrofy naturalne. Hanaa Ben Abdesslem z Tunezji pełni funkcję rzeczniczki tunezyjskiej organizacji pozarządowej Esmâani, która działa na rzecz poprawy warunków życia osób chorych i potrzebujących.

(p.p.)

Autor: Paweł Puzio
0komentarzy