Opel Mokka już w Polsce - zobacz ceny i zdjęcia

Najnowszy model niemieckiej firmy, należącej do koncernu General Motors, to kompaktowy SUV. Opel Mokka mierzy 4,28 m długości i ma pięciodrzwiowe nadwozie.
Opel Mokka
Opel Mokka

fot. Opel

  • Opel Mokka
  • Opel Mokka
  • Opel Mokka
  • Opel Mokka
  • Opel Mokka
  • Opel Mokka

Pojemność bagażnika Opla Mokka zależnie od położenia tylnej kanapy waha się od 356 do 785 l.

Do wyboru są dwa silniki benzynowe – 1.6 o mocy 115 KM i turbodoładowany 1.4 o mocy 140 KM oraz turbodiesel 1.7 o mocy 130 KM. Obie doładowane jednostki są dostępne w wersji z napędem na obie osie. Najsłabsza wersja Opla Mokka ma napęd na przód.

Standardem jest ręczna skrzynia biegów o sześciu przełożeniach. Sześciobiegowy automat można zamówić w wersji z silnikiem wysokoprężnym.

Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć Opla Mokka
Opel Mokka - zdjęcia

Ceny Opla Mokka zaczynają się od 67900 zł za wersję z silnikiem benzynowym 1.6 i 88800 zł za auto z turbodieslem.

W standardzie Opel Mokka ma m.in. sterowane elektrycznie szyby z przodu, centralny zamek, radio, tempomat, układ stabilizacji toru jazdy, alarm i komplet poduszek powietrznych. Klimatyzacja wymaga 4150 zł dopłaty.

(DKO)

Autor: redakcja.regiomoto
12komentarzy
Dodaj nowy komentarz

Komentarze (12)

Zakochałam się w nim !!!!
muszę go mieć - jest poprostu śliczny.
Greys, 27.10.2012, 13:52
Miałem zamiar kupić KIA Sportage .. ale, chyba zakupię Opela MOKKE
poprostu jet taki słodszy?? powiada mi żona *
satyryk, 27.10.2012, 20:28
jest niesamowity
anna, 29.10.2012, 20:58
chyba nie wiecie co mowicie porownujac KIA SPORTAGE do opla mokka,przede wszystkim w KIA nie trzeba placic za klimatyzacje( ponad 4000 zl), ktora jest w standardzie a o komforcie prowadzenia jednego a drugiego ktos wspomnial? Wygladem i moca silnika KIA tez wyprzedza!!! Z powazaniem wlascicielka nowiutkiej KIA SPORTAGE
monia, 05.08.2013, 21:11
czy ten samochod juz jest w mielcu w salonie opla?
anna, 29.10.2012, 21:01
Polecam wszystkim,bynajmniej nie jest to babskie auto jak twierdzi mój mąż ;)
Inez, 30.10.2012, 09:27
piekny samochód
laura, 04.11.2012, 12:11
bardzo meski samochod i mam dylemat; bardzo podoba mi sie kia sportaga, ale jak zobaczylem opel mokka to mysle o nim bo jak ktos napisal; "to nie babski samochod" i tak to jest bo widac tam chlopa i po prostu piekny. Wczoraj go widzialem w Galerii Dominikanskiej i jestem w 100% napalony na to cudo za niewielka kase.
leszek eckett, 06.11.2012, 09:16
bardzo meski samochod i mam dylemat; bardzo podoba mi sie kia sportaga, ale jak zobaczylem opel mokka to mysle o nim bo jak ktos napisal; "to nie babski samochod" i tak to jest bo widac tam chlopa i po prostu piekny. Wczoraj go widzialem w Galerii Dominikanskiej i jestem w 100% napalony na to cudo za niewielka kase.
leszek eckett, 06.11.2012, 09:17
Kiedyś czekałem na narodziny Syna, póxniej Córki. Teraz odliczam tygodnie do odbioru OPLA MOKKA. Czemu ten czas tak wolno mija ?
oplomaniak, 14.11.2012, 10:52
A ja już zamówiłam!!! jEST DOSKONAŁY!!
fanka_mokka, 15.11.2012, 21:53
jest bardzo ładny, chciałabym mieć takie autko , ale niestety nie stać mnie , nawet na raty