Ranking szkół jazdy w Lubuskiem (część północna)

W pierwszej połowie 2011 roku w północnej części regionu przeprowadzono prawie 11 tys. egzaminów praktycznych na prawo jazdy kat. B. Zdawalność jest zbliżona do tej na południu. Tu także egzamin zdaje, co trzeci kandydat na kierowcę. Najlepsze szkoły jazdy mogą pochwalić się zdawalnością ponad 50 proc.

fot. gazeta.lubuska

GORZÓW WLKP.

Nazwa szkoły, liczba egzaminów, zdawalność (w proc.)

1. OSK WITCZYK K.W. S.C.                      50, 60,0
2. OSK Piotr Mołodciak                             31, 54,8
3. SK RE-WA                                          63, 50,8
4. ABC OSK                                            68, 45,6
5. AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP               49, 43,8
6. AUTO SZKOŁA - ZIELONY LIŚĆ              55, 40,7
7. NAUKA JAZDY ATA                            163, 39,9
8. OSK TURBO                                        62, 39,3
9. OSK - MIKRUS                                    257, 39,1
10. OSK RONDO                                      34, 38,2
11. SK POLONEZ                                    255, 37,4
12. OSK DRIVER                                      72, 36,1
13. SNJ ABC                                            39, 35,9
14. OSK OGNIWO Zbigniew Kowalczyk        81, 35,8
15. OSK ROMAN                                      40, 35,0
16. OSK ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAW.      49, 34,7
17. OSK - KIEROWCA                              150, 33,3
18. OSZK LOK                                         71, 32,4
19. OSK AUTO - START                           102, 31,4
20. SNJ SUKCES                                       48, 31,3
21. EDMIR Edyta Słowińska                       106, 31,1
22. OSK ARKA                                         39, 30,8
23. OSK PRAWKO                                    77, 29,8
25. NORBI Norbert Zbiorczyk                      37, 29,7
26. SNJ NIKE                                           64, 29,3
27. SJN Jan Konwa                                   48, 27,1
28. NJ LINGWISTA                                   51, 26,5
29. SNJ KUBICA Dawid Żelachowski             68, 26,5
30. HAPPY - NJ Monika Domagała                84, 25,9
31. SNJ - AS                                            91, 25,6
32. OSK PLUS Krzysztof Jakub Barwik           39, 25,6
33. SNJ AMIGOS                                       74, 23,6
34. OSK SIMIK                                          48, 22,9
35 NJ KAMIKAZE Marek Flisak                      56, 20,0

POWIAT GORZOWSKI

Nazwa szkoły, liczba egzaminów, zdawalność (w proc.)
                                           
1. AUTO SZKOŁA ALE JAZDA Paweł Sobczak (Witnica) 43, 46,5
2. OSK AUTO SZKOLENIE Wiesław Witczak (Kłodawa)  30, 40,0
3. SNJ MONIKA M.A. Krupecka (Bogdaniec)                63, 33,3
4. OSK Jacek Kubacki (Kostrzyn nad Odrą)                  71, 32,9
5. AUTO - START Ryszard Mołodciak (Santocko)          75, 30,7
6. CHAMPION Andrzej Przylepa (Witnica)                    79, 27,8
7. SNJ AUTO-LUZ Waldemar Pacewicz (Kostrzyn nad Odrą) 46, 24,4

POWIAT SŁUBICKI

Nazwa szkoły, liczba egzaminów, zdawalność (w proc.)

1. OSK VIP Marcin Wlaźlak (Słubice)                             111,45,6
2. SNJ SEBASTIAN A. Kozelan Baranowski (Ośno Lubuskie) 90, 42,7
3. OSK JUNIOR WIŁKOJĆ Przemysław Wiłkojć (Słubice)     72, 33,8
4. OSK BOLEK I LOLEK S.C. (Słubice)                           122, 31,4
5. OSK AGENT CENTR. JĘZYK. Rafał Wojtyński (Słubice)   78, 30,3
6. LOK OSZW (Słubice)                                               37, 29,7
7. PSJ ALF (Słubice)                                                  149, 29,3
8. OSK ZASADA Jerzy Zasada (Słubice)                           59, 23,2
9. OSK DOBRA SZKOŁA Daniel Dydynia (Słubice)              44, 16,3

POWIAT MIĘDZYRZECKI

Nazwa szkoły, liczba egzaminów, zdawalność (w proc.)

1. NJ Grzegorz Górka (Skwierzyna)                                  72, 59,7
2. NJ Leonard Kalota (Międzyrzecz)                                  93, 41,8
3. NJ BINGO Izydor Piter (Międzyrzecz)                             90, 41,1
4. NJ EXPRES Rafał Sierzputowski (Międzyrzecz)                 80, 38,8
5. WZDZ OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAW. (Międzyrzecz)       37, 35,1
6. PSJ A. Kononowicz (Międzyrzecz)                                 88, 33,7
7. USŁUGI TRANSPORTOWE Mariusz Ogiba (Międzyrzecz)    37, 33,3
8. SJ AUTO-START A. Bednarek (Bledzew)                     141, 30,7
9. Mariusz Nowak (Skwierzyna)                                        47, 27,7
10. Krzysztof Jurewicz (Międzyrzecz)                                 76, 20,0
11. KRZYŚ Krzysztof Wiśniewski (Międzyrzecz)                    95, 19,6
12. OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO (Trzciel)        31, 19,4
13. MOTO-ED Edward Ostaszewski (Międzyrzecz)                32, 12,9

POWIAT SULĘCIŃSKI

Nazwa szkoły, liczba egzaminów, zdawalność (w proc.)

1. SK JOKER (Sulęcin)                                                      75, 41,3
2. SK BEST (Sulęcin)                                                        91, 37,8
3. PSJ MEGA Grzegorz Napierała (Sulęcin)                            30, 34,5
4. WZDZ GORZÓW CKZ (Sulęcin)                                       69, 31,9
5. SK LIDER Piotr Brończyk (Sulęcin)                                   52, 28,8
6. SK AS Kazimiera Dul (Sulęcin)                                         40, 25,0
7. ZAKŁAD U-SZ. INSEL-KOM Sławomir Jurkiewicz (Sulęcin)     76, 13,2

POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI

Nazwa szkoły, liczba egzaminów, zdawalność (w proc.)

1. ALFA PLUS Beata Paluta (Strzelce Kraj.)                            80, 39,2   
2. PUH Krzysztof Paluta (Strzelce Kraj.)                                 86, 35,7
3. USŁUGI MOTORYZACYJNE Piotr Warmuz (Strzelce Kraj.)    113, 35,4
4. OSK Andrzej Baran (Drezdenko)                                     174, 35,1
5. SK U KRZYSIA Krzysztof Kość (Dobiegniew)                       78, 34,6
6. PSNJ MAGIC G. Pruszkowski (Strzelce Kraj.)                       34, 30,3
7. SJ Jakub Zawiślak (Dobiegniew)                                     106, 29,8
8. AUTO SZKOŁA AGATA K. Bortnowski (Strzelce Kraj.)          34, 26,5
9. PHU Leszek Jankowski (Bobrówko)                                 107, 24,5
10. OS Krzysztof Pawłowski (Drezdenko)                               30, 20,0
11. ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTR. KSZTAŁ. USTAW. (Strzelce Kraj.)  72, 20,0

Jarosław Miłkowski

95 722 57 72

jmilkowski@gazetalubuska.pl

Autor: gazeta.lubuska
3komentarzy